Aplikacja dedykowana dla twojej przychodni

Elektroniczna dokumentacja medyczna

Oprogramowanie dopasowane do potrzeb

Stworzymy dla Ciebie to czego potrzebujesz. Jako ecom.software jesteśmy przede wszystkim firmą tworzącą oprogramowanie, prowadzącą doradztwo biznesowe i technologiczne oraz wspierającą inne podmioty w codziennej obsłudze od strony infrastruktury IT. 

CO MOŻE ZAWIERAĆ TWOJA APLIKACJA?

system elektronicznej dokumentacji medycznej, oprogramowanie medyczne

System EDM

Dedykowany system do gromadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej stworzony zgodnie z twoimi specyfikacjami. Możemy stworzyć dla twojej placówki system dopasowany do każdej specjalizacji medycznej.

Internetowe Konto Pacjenta, konto pacjenta aplikacja medyczna, oprogramowanie medyczne

Internetowe Konto Pacjenta

Prosta komunikacja z pacjentami i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Automatyzuj funkcjonowanie placówki i spraw by pacjenci część czynności wykonywali sami, bez potrzeby angażowania pracowników czy lekarzy. Poprzez zintegrowane konto pacjenta z systemem rejestracji online bądź w stałym kontakcie z pacjentem.

System RejestrSystem rejestracji online, konto pacjenta aplikacja medyczna, oprogramowanie medyczneacji online, konto pacjenta aplikacja medyczna, oprogramowanie medyczne

System rejestracji online

Telefon twojej przychodni jest wiecznie zajęty, a pacjenci narzekają na brak możliwości dodzwonienia się? Nie musi tak być, dzięki zintegrowanemu z kalendarzem wizyt systemowi rejestracji online możesz dać pacjentom możliwość rejestracji samodzielnie na wybrane wizyty, cały czas jednak zachowując kontrole nad terminami rejestracji.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Integracja z dowolnym systemem

Korzystasz już z jakiegoś oprogramowania, które służy Ci do innych celów niż gromadzenie danych medycznych lub komunikacji z pacjentem i chciałbyś zintegrować jego działanie z systemem medic.pl? Jesteśmy w stanie wykonać każdą integrację. Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie. 

Zadowolenie pacjentów

Zapewnij przejrzystość funkcjonowania placówki i w prosty sposób ułatw sobie pracę jednocześnie zyskując zadowolenie pacjentów.
Spraw tym samym by zadowoleni pacjenci polecali twoją przychodnię.
Odpowiednia obsługa pacjenta to jeden z filarów dobrej opinii gabinetów medycznych.

Michał Trzeszczkowski

Product Manager

POROZMAWIAJMY O TWOIM PROJEKCIE

Jesteś zainteresowany stworzeniem dedykowanego, oprogramowania, integracją lub współpracą biznesową? Skontaktuj się z nami.

Medic.pl

ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń

medic.pl

693 283 945

Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000633604, NIP 9562319102, REGON 365047993

Nasze projekty

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Umożliwiają one sprawne działanie strony, narzędzi analitycznych oraz reklamowych. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.