Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Prowadź elektroniczne kartoteki pacjenta

Zgodność z RODO i EDM

Oprogramowanie zgodne z rygorystycznymi wymaganiami RODO oraz ustawy o EDM. Zacznij korzystać i nie przejmuj się biurokracją.

Dane zabezpieczone w chmurze

Dane medyczne przechowywanie są w zabezpieczonej chmurze. Korzystaj z oprogramowania gdziekolwiek jesteś. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu.

Niski próg wejścia

Nie musisz wydawać kilku tysięcy złotych na wdrożenie i dostosowanie oprogramowania do wymagań biurokratycznych. Nie potrzebujesz zatrudniać kosztownych informatyków i przeprowadzać równie kosztownych aktualizacji. Wszystkie aktualizacje odbywają się automatycznie. Dodatkowo w przypadku jakiegokolwiek problemy możesz liczyć na naszą pomoc.

PREZENTACJA SYSTEMU I WDROŻENIE

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem Medic.pl? Chętnie umówimy się z Tobą na darmową prezentację online, gdzie opowiemy o naszym systemie. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i zobaczyć wszystkie możliwości systemu

Moduł lekarza

Twoje elektroniczne kartoteki pacjenta

Karta Pacjenta

Przejrzysta i intuicyjna karta pacjenta zawiera wszystkie podstawowe dane pacjenta, dane wizyty, ostatnie rozpoznania i stałe leki pacjenta. Uzupełniane dane zapisują się automatycznie, nie musisz zapisywać karty za każdym razem, gdy wprowadzasz jakieś zmiany.

Karta wywiadu

Karta wywiadu to pierwsze miejsce, w które zaglądamy po rozpoczęciu wizyty. Wywiad opisowy zapisuje się automatycznie po dodaniu każdego znaku. Masz również od razu podgląd do wywiadów historycznych Twojego pacjenta.

Karta badań

Wszystkie badania pacjenta zapisujesz w jednym miejscu. Badania ogólne, badania obrazowe oraz badania laboratoryjne. Pacjent korzystający z Internetowego Konta Pacjenta, może przesyłać badania bezpośrednio do swojej karty pacjenta, dzięki czemu oszczędzisz czas.

Wyszukiwarka ICD10

Korzystaj z wyszukiwarki ICD 10 do uzupełniania karty rozpoznania. Wybrane z wyszukiwarki rozpoznanie, dodaje się do w zakładce Rozpoznania, zdefiniuj dalej typ choroby oraz rodzaj schorzenia i dodaj rozpoznanie opisowe. 

Korzystasz już z naszego systemu i potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z naszym działem supportu.

Wystawiaj recepty

Korzystaj z wyszukiwarki leków. Przypisuj leki i wystawiaj recepty bezpośrednio w aplikacji, gdy pacjent posiada stałe leki lub nietolerancję aplikacja Ci o tym przypomni. Przypisane leki w ramach wizyty automatycznie generują się w wystawianej recepcie. Popełniłeś błąd? Żaden problem, anuluj błędna receptę dwoma kliknięciami.

Karta zaleceń

Wypełniaj zalecenia i drukuj je prosto w aplikacji lub udostępnij pacjentowi do wglądu w jego indywidualnym koncie pacjenta. W ten sposób oszczędzasz cenny czas i nie eksploatujesz drukarki. Co ma również pozytywny wpływ na środowisko.

ZOBACZ POZOSTAŁE FUNKCJONALNOŚCI