Internetowe Konto Pacjenta

Internetowe Konto Pacjenta

Nowoczesne rozwiązanie na każdą kieszeń

Bez

Pacjent ma dostęp do swojej historii wizyt 

Przesyłanie danych medycznych bezpośrednio do karty pacjenta

Zgodność z wymaganiami EDM i RODO

Oszczędność czasu i pieniędzy

Pacjent jednym kliknięciem melduje obecność w placówce

Rejestracja online 24/7

Internetowe konto pacjenta to intuicyjne narzędzie, dzięki któremu z łatwością zautomatyzujesz sporą część codziennych czynności w swojej placówce medycznej. Cyfryzacja codziennych działań takich jak: rejestracja na wizyty, udostępnianie dokumentacji medycznej, meldunki w placówce czy komunikacja z pacjentami wpłynie pozytywnie na proces obsługi pacjenta.

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań i zmniejsz koszty funkcjonowania, przy jednoczesnym wzroście przychodu swojego gabinetu medycznego.

PREZENTACJA SYSTEMU I WDROŻENIE

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem Medic.pl? Chętnie umówimy się z Tobą na darmową prezentację online, gdzie opowiemy o naszym systemie. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i zobaczyć wszystkie możliwości systemu

JAK DZIAŁA INTERNETOWE KONTO PACJENTA?

Lista wizyt pacjenta

Pacjent po zarejestrowaniu ma dostęp do listy wszystkich powiązanych z jego kontem wizyt w danej placówce. Zarówno do zakończonych, rozpoczętych, zaplanowanych oraz wizyt do potwierdzenia. Wizyty do potwierdzenia są to te, na które pacjent się zarejestrował, ale nie zostały jeszcze potwierdzone przez placówkę.

Dostęp do karty pacjenta po weryfikacji

Pacjent z poziomu konta pacjenta, może uzyskać dostęp do swojej karty pacjenta. Uzyskanie dostępu wymaga jednorazowej autoryzacji przeprowadzonej przez placówkę medyczną. Elektroniczne karty pacjenta to oszczędność czasu, miejsca w placówce oraz pieniędzy. 

Meldowanie obecności przez pacjenta

Jednym kliknięciem pacjent melduje swoją obecność w placówce, a także ma możliwość odwołania wizyty z poziomu konta pacjenta. Zajęte wizyty, na które pacjenci się nie stawiają to prawdziwa udręka wielu placówek medycznych, system medic.pl pozwala wyeliminować takie sytuacje do absolutnego minimum. 

Przesyłanie badań i dokumentacji

Bez konieczności weryfikacji, pacjent może przesyłać aktualne wyniki badań, bądź historię swojej choroby bezpośrednio do swojej karty pacjenta. Po wejściu do gabinetu lekarz od razu przechodzi do przeprowadzania wizyty dzięki wglądowi do przesłanej wcześniej przez pacjenta dokumentacji.

KORZYŚCI

Oszczędzaj czas

Spraw by pacjenci wykonywali część czynności samodzielnie i tym samym zwiększ ich zadowoleni z obsługi w placówce.

Automatyzuj komunikacje

Bądź z pacjentami w stałym obustronnym kontakcie. Wysyłaj automatyczne powiadomienia i daj pacjentom możliwość kontaktu z placówką, nawet gdy nikt nie odbiera telefonu.

Zwiększ przychód

Wyeliminuj sytuacje, w których pacjent nie pojawia się na wcześniej umówionych wizytach prawie do zera.

ZOBACZ POZOSTAŁE FUNKCJONALNOŚCI