Pracownicy

Dedykowane Konta Pracowników i Administracji

Zarządzaj placówką gdziekolwiek jesteś

Medic.pl to oprogramowanie medyczne znajdujące się w zabezpieczonej i zaszyfrowanej chmurze. Oznacza to, że dostęp do konta placówki możesz mieć z każdego miejsca na ziemi, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz również stworzyć konto kliniki dostępne tylko w sieci twojej placówki. 

Zarządzaj uprawnieniami pracowników poprzez wygodne konta

Konto administratora

Zarządzaj placówką medyczną poprzez konto administratora, twórz konta pracowników, definiuj dane oraz specjalizację placówki i uruchamiaj rejestracje online. Jako administrator masz wgląd we wszystkie obszary konta twojej kliniki.

Konto lekarza

Prowadź elektroniczne kartoteki pacjenta, wystawiaj elektroniczne zwolnienia lekarskie, skierowania, recepty i bądź na bieżąco z grafikiem swoich wizyt. Mniej wgląd w kolejkę do gabinetu z poziomu aplikacji i otrzymuj powiadomienia, gdy pacjent zamelduje swoją obecność w placówce.

Konto recepcji

Rejestruj pacjentów poprzez darmowy kalendarz wizyt, skorzystaj z darmowego systemu rejestracji online i akceptuj lub odrzucaj rejestrowane online wizyty.

Konto laboranta

Dane medyczne przechowywanie są w zabezpieczonej chmurze. Korzystaj z oprogramowania gdziekolwiek jesteś. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu.

PREZENTACJA SYSTEMU I WDROŻENIE

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem Medic.pl? Chętnie umówimy się z Tobą na darmową prezentację online, gdzie opowiemy o naszym systemie. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i zobaczyć wszystkie możliwości systemu

Administrator placówki

Zarządzanie kontami pracowników

Wchodząc w ustawienia placówki możesz sprawdzić i edytować konta pracowników placówki. Dodawanie pracowników placówki odbywa się poprzez dedykowane zakładki. Chcąc dodać lekarza, klikasz na zakładkę lekarz -> dodaj lekarza.

Definiowanie specjalizacji placówki

Zdefiniuj specjalizacje swojej placówki medycznej. Wszystkie specjalizacje lekarskie znajdziesz w wyszukiwarce, zaznacz je, a następnie przenieś za pomocą strzałki do tabelki „Wybrane”. 

Lekarz

Prowadź elektroniczne kartoteki pacjenta

W prosty sposób prowadź elektroniczną dokumentacja medyczną zgodną z przepisami RODO i EDM. Przeprowadzaj wywiad, badania, określaj rozpoznanie, przypisuj leki i wystawiaj recepty, drukuj lub przesyłaj do Internetowego Konta Pacjenta zalecenia, wystawiaj e-ZLA wysyłane bezpośrednio do systemu i podpisywanie za pomocą certyfikatu kwalifikowanego bądź niekwalifikowanego. 

Korzystasz już z naszego systemu i potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z naszym działem supportu.

Recepcja

Dodawanie wizyty pacjenta

Zarejestruj pacjenta na wizytę w kalendarzu wizyt w 10 sekund. Kliknij na wybrany dzień, następnie dodaj wizytę i uzupełnij kartę. Czas wizyty możesz zdefiniować przytrzymując i przesuwając pole wizyty danego pacjenta. Otrzymuj powiadomienia, gdy pacjenci korzystający z Internetowego Konta Pacjenta zameldują się w placówce, a także potwierdzaj lub odrzucaj wizyty online.

Metryka wizyt

Wypełniaj dane pacjenta dodawanego bezpośrednio do systemu i twórz jego wirtualne kartoteki pacjenta. Z poziomu metryki wizyty możesz akceptować lub odrzucać wizyty online. 

ZOBACZ POZOSTAŁE FUNKCJONALNOŚCI